FREE POST ON AUS ORDERS OVER $150 / $300 INT ORDERS

candylab toys

candylab

We at Candylab have built our business model around products that do not harm our environment, and we have long ago decided to use biodegradable and renewable materials whenever possible and as much as possible, until truly biodegradable polymers are widely available for consumer goods.
We avoid plastic packaging and continuously look for ways to make our supply chain more efficient.

Lastly, the beech we use in making our toys comes from North American, well-managed forests where we can trace its path to our woodworking shop.


candylab pink st monica lifeguard stand

Regular Price
$59.95
Sale Price
$59.95
Regular Price
Unit Price
per 

candylab teal st monica lifeguard stand

Regular Price
$59.95
Sale Price
$59.95
Regular Price
Unit Price
per 

candylab ice cream food shack

Regular Price
$59.95
Sale Price
$59.95
Regular Price
Unit Price
per 

candylab taco food shack

Regular Price
$59.95
Sale Price
$59.95
Regular Price
Unit Price
per 

candylab donut food shack

Regular Price
$59.95
Sale Price
$59.95
Regular Price
Unit Price
per 

candylab burger food shack

Regular Price
$59.95
Sale Price
$59.95
Regular Price
Unit Price
per 

candylab teal wagon

Regular Price
$24.95
Sale Price
$24.95
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out

candylab dart wagon

Regular Price
$24.95
Sale Price
$24.95
Regular Price
$24.95
Unit Price
per 
Sold Out

candylab mail van

Regular Price
$29.95
Sale Price
$29.95
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out

candylab rio grande mule

Regular Price
$19.95
Sale Price
$19.95
Regular Price
$19.95
Unit Price
per 

candylab mississippi mule

Regular Price
$19.95
Sale Price
$19.95
Regular Price
Unit Price
per 

candylab rosebud camper

Regular Price
$19.95
Sale Price
$19.95
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out

candylab olympic RV

Regular Price
$29.95
Sale Price
$29.95
Regular Price
$29.95
Unit Price
per 

candylab pretzel van

Regular Price
$29.95
Sale Price
$29.95
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out

candylab hot dog van

Regular Price
$29.95
Sale Price
$29.95
Regular Price
$29.95
Unit Price
per 

candylab donut van

Regular Price
$29.95
Sale Price
$29.95
Regular Price
Unit Price
per 

candylab waffle van

Regular Price
$29.95
Sale Price
$29.95
Regular Price
Unit Price
per 

candylab fried chicken van

Regular Price
$29.95
Sale Price
$29.95
Regular Price
Unit Price
per 

candylab ice cream van

Regular Price
$29.95
Sale Price
$29.95
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out

candylab taco van

Regular Price
$29.95
Sale Price
$29.95
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out

candylab hamburger van

Regular Price
$29.95
Sale Price
$29.95
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out

candylab graffiti van

Regular Price
$29.95
Sale Price
$29.95
Regular Price
$29.95
Unit Price
per 

candylab milk van

Regular Price
$29.95
Sale Price
$29.95
Regular Price
Unit Price
per 

candylab plumbing van

Regular Price
$29.95
Sale Price
$29.95
Regular Price
Unit Price
per 

candylab laundry van

Regular Price
$29.95
Sale Price
$29.95
Regular Price
Unit Price
per 

candylab arizona rv

Regular Price
$29.95
Sale Price
$29.95
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out

candylab everglades mule

Regular Price
$19.95
Sale Price
$19.95
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out

candylab pinecone camper

Regular Price
$19.95
Sale Price
$19.95
Regular Price
$19.95
Unit Price
per 

candylab lone cactus motel

Regular Price
$69.95
Sale Price
$69.95
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out

candylab ace racer

Regular Price
$39.95
Sale Price
$39.95
Regular Price
$39.95
Unit Price
per